Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya fenomeni Dağıstanlı Hasbi ile tanıştı. İş insanları Kalyoncu ve Demirhan’ın ‘en çok sizi seviyor’ sözlerine ise ‘nereden biliyorsunuz’ yanıtını verdi.

PD/ÖZEL

Dünya Hükümetler Zirvesi kapsamında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrine giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayanlar arasında Dağıstanlı Hasbi olarak tanınan 23 yaşında 91 cm boyunda 18 kilo ağırlığında Hasbulla Magomedov da vardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz hafta başı Dünya Hükümetler Zirvesi kapsamında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai’ye gitti.

CEMAL KALYONCU VE HALİL İBRAHİM DEMİRHAN KARŞILADI

Havalimanında kendisini karşılayanlar arasında Türk-Arap işbirliği kapsamında yıllardır isminden övgüyle söz edilen Orient Light International Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Demirhan ve Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu vardı.

SÜRPRİZ KONUK

Havalimanındaki o karşılama anlarına ait çok özel görüntülere PD ulaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayan iki iş insanı, Erdoğan’a sevgilerini ifade ettikten sonra yanlarında getirdikleri sürpriz konuklarını Erdoğan ile tanıştırıyorlar.

O konuk ise, özellikle Tik Tok ve Instagram’da milyonlarca takipçisi olan Dağıstanlı Hasbi olarak tanınan Hasbulla Magodedov’dan başkası değildi…

23 yaşındaki 91 cm boyunda 18 kilo ağırlığındaki Dağıstanlı Hasbi’yi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a takdim eden iş insanı Cemal Kalyoncu, ” 23 yaşında, Müslüman Kuran’ı ezbere biliyor özellikle sizi bekledi” diyor.

Erdoğan, “Maşallah” diye tepki verirken, söze giren iş insanı Halil İbrahim Demirhan, “Dünyada en çok sizi seviyor Sayın Cumhurbaşkanım” demesi üzerine Erdoğan, “Nereden biliyorsun” yanıtını veriyor.

İş insanları, “Kendisi söylüyor” dedikten sonra Erdoğan’ın da bunu duyması için Dağıstanlı Hasbi’nin tercümanını çağırıyor.

MİLYONLARCA TAKİPÇİSİ VAR

Dağıstanlı sosyal medya fenomeni Hasbulla Magomedov Dubai’de yaşıyor. Büyüme hormonu eksikliğinde dolayı gelişim gösteremeyen Magomedov, sadece 91 cm boyunda.

Lüks otomobillerle fotoğraf çektiren Magomedov, binlerce beğeni topluyor.

DEPREMZEDELERE 60 MİLYON LİRA BAĞIŞLAMIŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Dubai’de iş insanı Cemal Kalyoncu ile birlikte karşılayan Halil İbrahim Demirhan, Arap dünyasında en çok tanınan Türk iş insanlarının başında geliyor.

Orient Light İnternational Yönetim Kurulu Başkanı olan Demirhan, Türkiye, Körfez, Orta Asya ülkelerinde gayrimenkul, danışmanlık, finans, sağlık gibi bir çok alanda yönetim ve danışmanlık hizmeti veriyor.

Halil İbrahim Demirhan, geçen yıl 6 Şubat’ta meydana gelen büyük deprem felaketi sonrasında Türkiye Tek Yürek Kampanyasında da 60 milyonluk liralık bağış yapmış bunu da AFAD’a ödemişti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x