Ünlülerin yılbaşı programları belli oldu!

Yılbaşı tatili, 29 Aralık Cuma günü mesai bitiminden itibaren başlıyor. Üç günlük tatil fırsatı nedeniyle Kıbrıs ve Antalya’daki oteller başta olmak üzere ünlü sanatçıların sahneye çıkacağı programlar yapıldı.

KKTC’YE ÜNLÜ AKINI

Konser programlarının en yoğun olduğu KKTC’de, Tarkan 31 Aralık yılbaşı gecesi bir otelde konser verecek. Megastar’ın yanı sıra Kıbrıs’ta Derya Uluğ, Emre Altuğ ve İrem Derici konserleri de olacak.

Girne’de Gökhan Tepe, Ebru Gündeş, Tan Taşçı, Sıla, Niran Ünsal ve Özcan Deniz, Gazimağusa’da Gülden ve Melek Mosso, Lefkoşa’da ise Fedon konser verecek.

ANTALYA’DA YILBAŞI COŞKUSU

Antalya’nın turizm merkezi Belek’te Özcan Deniz, Ebru Gündeş ve Gökhan Tepe, Kemer’de Sibel Can, Volkan Konak, Erol Evgin, Fatih Erkoç ve Karsu, Lara’da Nez ve Tayfun, Kundu’da Burak Yeter, Bülent Serttaş ve Işın Karaca sahneye çıkacak.

İZMİR, BOLU MERSİN…

Afyonkarahisar’daki termal otellerde Cenk Eren, Ahmet Selçuk İlkan, Bendeniz, Ferman Toprak, Deniz Seki, Yılmaz Morgül ve Cengiz Kurtoğlu, Mersin’de Ümit Besen ve Ozan Orhon, Çeşme’de Simge Sağın, Sapanca’da Hülya Avşar ve Ferhat Göçer, Kars Sarıkamış’taki kayak otellerinde Merve Özbey ve Sinan Güleryüz, Bolu Abant’ta ise Rober Hatemo ve Zara konserleri olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x