Ozzy Osbourne ile Çaycı Hüseyin nerede buluştu

“Karanlıklar Prensi” lakaplı Ozzy Osbourne, hakkında sosyal medyada ‘öldü’ iddiaları ortaya atıldı. Osbourne, ‘The Osbournes Podcast’inin son bölümünde “Ben ölmedim” derken akıllara sosyal medyada sık sık öldüğü iddia edilen ancak ölmediği ortaya çıkan ve ‘Çaycı Hüseyin’ karakteriyle tanınan Alpaslan Özmol’u getirdi. Osbourne ayrıca, “Hiçbir yere gitmiyorum. Zaten işim bitmeden yukarı çıkıp birkaç konser daha vereceğim” ifadelerini kullandı.

Aralık ayının başlarında 75 yaşına giren Ozzy Osbourne için son zamanlarda YouTube’u istila eden ‘tık tuzağı’ videolarıyla ‘öldü’ iddiaları yayılmıştı. Her ne kadar Rock efsanesi son yıllarda kendisini sahnelerden uzak tutan sağlık sorunlarıyla uğraşmış olsa da ‘öldü’ iddiaları, videolarının izlenmesini arttırmak isteyen içerik üreticileri tarafından ortaya atıldı.

Osbourne şüpheli videolarla ilgili şunları söyledi:

“YouTube’da ‘bugün ölen ünlüler’ var ve benim bir fotoğrafım var ve ben de ‘Ben ölmedim’ diyorum. Aslında ölmedim… Sadece küçük bir yara”

“Ölüm aldatmacası” kliplerinin yaratıcılarından Sharon, “Dışarıda o kadar çok hasta herif var ki” dedi.

SAHNEYE DÖNÜYOR MU?

Ozzy’nin Eylül ayında yaptığı ikinci yorumda sahneye dönüşüyle ilgili de konuştu. Metal Hammer ile konuşan sanatçı, yakın zamanda omurgasındaki hasarı onarmak için başarılı bir ameliyat geçirdiğini ve “bir albüm daha” kaydedip ardından “yollara geri dönmeyi” planladığını açıkladı.

O sırada “Üzerinde çalışmaya yeni başlıyorum ve gelecek yılın başlarında kayıtlara başlayacağız” dedi ve şu ifadeleri ekledi: “Buna zaman ayırmak istiyorum”.

5 YILDIR TURNEYE ÇIKAMIYOR

Osbourne son beş yıldır turneye çıkamıyor – hatta turne kariyerinin 2023’ün başlarında bittiğini ima ediyor – ancak stüdyodaki üretkenliğini korudu ve 2020’de Ordinary Man ve 2022’de Patient Number 9 adlı solo albümlerini yapımcıyla birlikte yayınladı. Andrew Watt her iki LP’nin de yönetim kurulunda. Planımız bir sonraki albümde Watt’la bir kez daha çalışmak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir